beta

איך לבחור מגבונים בשני צעדים פשוטים

רונן טל יוצא לקניון עם האישה והילדים, מוצא את עצמו מבולבל מול מדפי חנויות הפארם ושובר את הראש על איך לבחור מגבונים ו… אמממ… ובכן עוד משהו. לבחור מגבונים בשני צעדים פשוטים בשיטת רונן טל. קראו.

יש כל כך הרבה סוגים

יש כל כך הרבה סוגים

בסוף, סיימתי להתפדח. סיימתי לבחור מגבונים, אספתי את כל הדברים שלי, שילמתי ויצאתי בראש מורם. אפילו במצב טוב יותר מזה שהייתי בו כשנכנסתי.

אבל בואו נתחיל בהתחלה:

להסביר בגדים

כל פעם שהיא אומרת קניון, אני מצטמרר.
האישה הייתה צריכה בגדים, אז קפצנו לקניון לקצת בילוי, שהילדים יראו  עולם. היא הסתובבה באגף בגדי הנשים, התאומים הסתובבו על הרצפה, אני הסתובבתי סביבם והילד שלה, אלוהים יודע איפה הוא הסתובב, אבל הוא היה מגיע אלי מפעם לפעם עם בגד מוזר אחר לשאול עליו. על העניבה הסברתי באריכות, על החוטיני קצת פחות.

בדרך כלל, אני אוהב קניונים. באמת. מלא אנשים וחנויות דברים לראות ולשמוע, זה כמו כיכר השוק, רק ממוזג. רוב הפעמים אני אוהב לבחור בדרך הארוכה לחנות בה אני צריך משהו, רק כדי לעצור על איזה ספסל ולהביט בהמונים שמסביב, לתהות לעצמי איך אני כזה בר מזל שיש לי זמן לשבת כאן שתי דקות בעוד הם מתרוצצים. ואז אני נזכר בתאומים שלנו, באישתי ובבן שלה.

רומנטי, הא?

לא כשאני נזכר שהם מחכים לי.בדרך החוצה, הזוג המלכותי החליט שעכשיו אוכלים גלידה ולא יעזור כלום. טנטרום באמצע הקניון.  נכנענו ועצרנו לגלידה. תןך כדי שהם מקשטים את הבגדים וכל מה שבהישג ידם, הילד שלה החליט שהוא חייב לשירותים וננטשתי עם שני זאטוטים שלא היו עוברים בדיקת ינשוף מרוב סוכר. היא חזרה מהשירותים כדי לגלות שנגמרו המגבונים, אז רצתי לאוטו להביא עוד חבילה.

בדרך לשם נזכרתי בעוד משהו. אין מגבונים באוטו, עדיף לקפוץ לחנות לקנות. עשיתי אחורה פנה ונכנסתי לקנות מגבונים. החנות הזו הייתה כל כך גדולה שהיה בלתי אפשרי למצוא מגבונים. בחנות הרגילה שלנו אני יודע צ'יק צ'ק למצוא אותם. שם הסתבכתי. לרגע חשבתי לשאול את אחד העובדים איפה המגבונים ואז חשבתי כמה החבר'ה מהכדורסל יצחקו עלי כשישמעו על זה.

איך לבחור מגבונים

מצאתי את אגף החיתולים בקלות והנחתי שהמגבונים יהיו באזור. כנראה שמשם הלכתי לכיוון הלא נכון משם ומצאתי את מדפי הקונדומים. לא זכרתי שהיו כל כך הרבה! בזמני, היו שניים או שלושה סוגים של קונדומים ולא היו את כל הצבעים האלו, שלא לדבר על התיאורים. בתור נערים צעירים שמקווים לסיום מוצלח לדייט, היינו מתביישים להביא אותם לקופה והנערים של היום צריכים להסתובב עם הסטיקלייט הזה בכל החנות?

לפתע נזכרתי בעוד סיבה בגללה נסענו לקניון, אני באמת צריך קונדומים! האישה החליטה להפסיק עם הגלולות ואין סיכוי שאחרי התאומים אנחנו מפשלים. שוב. בגלל המגוון, יצא שעמדתי שם לא מעט זמן. חיפשתי את הסוג הזכור לי מנעוריי ולבסוף בחרתי משהו. בדרך לקופה הרגשתי שכולם נועצים בי מבטים. למה גבר עם טבעת נישואין קונה קונדומים?!?

עד שהגעתי לקופה הבנתי שאף אחד לא מגניב בי מבטים או משהו כזה וכששילמתי ויצאתי החוצה כבר לא הרגשתי חריג. התחושה הזו התחילה כשחזרתי מיד לתוך החנות כדי לקנות מגבונים.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>