beta

אמאלב – פרוייקט מדהים ליולדות מבית מאמאזון מרקט

פרוייקט חדש של מענקי לידה מבית מאמאזון בשם "אמאלב" יוצא לדרך! רוצה לדעת איך להשיג? רוצה לדעת איך לארגן לאשתך? כאן תמצאו את כל מה שצריך לדעת על המיזם החדש. אה, ומזל טוב!

אוטוטו את צועקת "מאמי, הגיע הזמן!" והוא יודע בדיוק למה את מתכוונת. אוטוטו אתה רץ למטה עם כל התיקים, מעמיד אותו בדיוק בכניסה לבניין ורץ לעזור לה במדרגות. ממש אוטוטו, הוא או היא עומדים להכנס אל תוך העולם שלכם ולהביא קיתונות של אושר ואהבה. ובלאגן. וחוסר שינה. ולחץ זמן.

אמאלב

400 לבבות על חשבון המרקט

מה זה המרקט הזה?

לא אל תדאגו, אני לא מנסה להפחיד אתכם או לאיים, זה ממש לא כתבה מהסוג הזה, להפך. אבל זו המציאות, ילדים, נהדרים ככל שיהיו, נוטים להכניס מעט אי סדר לחיים שלנו בשבועות הראשונים להוולדם. בדיוק בשל כך, יסדו אור קל שובל וליאור גורדון את מיזם אמאלב, מיזם בן (או בעצם בת של המאמאזון מרקט). אמאלב הוא מיזם שמטרתו לתת לכם יד ולנסות להקל בדיוק על התקופה הזו בה אין לכם זמן לנקות, לסדר, לבשל או בעצם כל דבר אחר למען האמת.

אבל בואו נתחיל בהתחלה, מה זה המרקט הזה? מאמאזון מרקט הוא פרוייקט שיוסד וצמח מתוך קבוצת הפייסבוק מאמאזון אותה הקימה אור אלתרמן-ברנע ומתפעלת אותה ביחד עם מיה שפילמן. המרקט הוא למעשה שיטה חדשה של סחר חליפין או מערכת בארטר כאשר השירותים או המוצרים הניתנים תוך שימוש במערכת מתומחרים בלבבות. איך זה עובד? כל אשה שנרשמת למרקט מקבלת 80 לבבות (30 עם הרשמה ועוד 50 בתום העלאת המוצר הראשון על תמונה)להתחיל בהם מסחר. כשאלו נגמרים היא מוזמנת להתחיל להציע שירותים משל עצמה ולתמחר אותם בלבבות וכך לצבור לבבות נוספים לסחור בהם. שירותים אלו יכולים להיות מאסז'ים, ניקיונות, שירותיי ראיית חשבון או מוצרים שונים כמו עוגות או תכשיטים שיוצרות הנשים בעצמן או כל מוצר יד שניה שנמצא במקרה בבית. הצעת מוצר? מישהי אחרת הזמינה? יופי, צברת לבבות ואת מוזמנת להזמין שירותים מאחרות באמצעותם. וחוזר חלילה. נכון לכרגע הפלטפורמה משרתת מספר מדהים של 30,000 נשים. המרקט כרגע פתוח לנשים בלבד.

9 חודשים חיכית לזה, עכשיו תתפנקו...

9 חודשים חיכית לזה, עכשיו תתפנקו…

תתפנקו עם אמאלב

החידוש של אמאלב הוא למעשה מענק הניתן לכל אישה היולדת כמתנה מהמרקט לרגל הולדת הפעוט או הפעוטה החדשים. כל אישה היולדת ותירשם למיזם תקבל מענק לידה נדיב ומפנק ב'לבבות' במתנה לשימוש המשפחה החדשה. הרעיון המרכזי העומד מאחורי המיזם הוא הצורך בשירותים מסויימים באופן אקוטי יותר בשבועות שלאחר הלידה. שירותים כמו מזון מבושל או שירותי מטפלת אם יש ילדים אחרים בבית, או מנקה או כל דבר אחר העשוי להקל באותם רגעים על המשפחה המתפתחת. כרגע הפרויקט מושתת על אוכל מבושל בלבד אבל ממש בקרוב יצטרפו שירותים נוספים. בעלי עסקים מוזמנים להציע את עצמם!

עוד מחשבה יפה היא שגם אבות יכולים לעשות את חלקם להביא את הלבבות האלו הביתה על ידי רישום של הנשים בעצמם. כן, אשתך ילדה? רשום אותה כיולדת אצל אמאלב וקבלו את מענק הלבבות. כך תוכל לבלות עוד שעה-שעתיים איתה ועם הילדים במקום לטרוח על מטלות הבית. אין ספק שלהיות עם המשפחה שלך ברגעים אלו יעשה לך הרבה יותר טוב מלעשות תריסים.

אתם עוד לא שם?

אז איך נרשמים? זה פשוט, רק שלחו את פרטי היולדת למייל – mazaltov@mamazone.co.il ואתם בפנים! ליאור או אור יצרו איתכם קשר ויעבירו את הלבבות לחשבונה של היולדת (או יפתחו לה חשבון במידת הצורך). אז שיהיה במזל טוב! (וגם בתאבון…)

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>