beta

דוחפים את האף שלהם

פתאום לכולם נהיה אכפת מהילדים שלכם! כולם דוחפים את האף למה שהם אוכלים, איך הם לבושים ואיך הם מציירים… למה לא נותנים להיות כאן הורה בשקט במדינה הזו, למה??

ילד בשריפה

אז נרדמתי עם סיגריה, ביג דיל… הצלחת להוציא את כולם בזמן לא?

בנאדם מגיע בבוקר לעבודה. מה הוא רוצה? איזה כוס קפה, אולי סיגריה קטנה, לנקות את הראש מהפקקים של הבוקר. מזל שיצאתי מוקדם, גם פחות פקקים וגם לא הייתי צריך לפזר את הילדים במסגרות. למי יש ראש על הבוקר לגננת שמראה לך ציור של הילד מלפני שבוע. "תראה את הצבעים, ואת הפרחים, איזה יופי!". גברת, הילד בן ארבע. הוא חושב שכל מה שהוא מצייר זה דה וינצ'י! מקסימום פיקאסו, וגם כאן אני מוותר לו.כל האנשים האלו, "האכפתיים", שיעזבו אותי בשקט כבר…

אני נכנס למטבח בעבודה, מהפרוזדור אני שומע את הבוס מתחיל לנבוח פקודות. יא אללה! אי אפשר רגע שקט?!? כל היום בעבודה, טלפונים, פגישות, מיילים, לקוחות, אין רגע שקט עד ארוחת הצהריים.  בדיוק כשהתיישבתי לאכול, מוכן להינות מרבע שעה לפחות של שקט, הבוס מתקשרת. ההיא שהתחתנתי איתה. התקשרו אליה מבית הספר, הילדה שוב עם חום והיא לא יכולה לצאת היום מהעבודה, יש לה ישיבה חשובה. כמעט אמרתי "אז מה אם היא חולה, שתדאג לעצמה!", אבל אז נזכרתי מה קרה בפעם האחרונה שאמרתי את זה והחלטתי לשתוק. למה כל הזמן צריך לטפל בילדים האלו??

עזבתי בעצבים את האוכל, הלכתי לבוס שאשכרה משלם לי והסברתי את המצב. הוא לא אהב את זה, אבל שיחרר אותי. נסעתי לבית הספר לקחת אותה. דווקא נראתה בסדר לדעתי. בבית שמתי אותה קצת מול הטלוויזיה כדי שאוכל לשתות את הקפה שלי בשקט. איזה שקט ואיזה נעליים? שוב פעם הבוס מתקשרת. אם אני כבר בבית אז צריך קניות, כביסה ועוד סידורים. ואולי גם אוציא את הקטן מהגן. באסה. שוב הגננת המעצבנת. איזה יום מהגיהנום!

למחרת בבוקר נתתי לילדה אקמול ושמתי אותה בבית הספר. שהם ידאגו לה. אין לי עוד ימי מחלה לבזבז. הם שוב התקשרו בצהריים להגיד שהחום חזר, אבל הפעם הבוס הייתה פנוייה לקחת אותה, אז הרווחתי ארוחת צהריים שקטה.

ילדה בשלט

לפחות סידרתי לילדה קמפיין דוגמנות… צילום: דניאל אולנס

בערב, הבוס אמרה לי שגם לקחה אותה לרופא ואחרי שתחלים יקבעו לה תור לרפואה מונעת. אמרתי לה שיופי למרות שלא היה לי מושג על מה היא מדברת. היה משחק של מכבי בדיוק. היא גם יכלה להצמיח קרניים ולנשוף אש מהנחיריים ולא הייתי שם לב.

אחרי שבוע הגיעה התזכורת לנושא. התקשרו מקופת החולים וביקשו לקבוע תור לילדה ושאגיע איתה. "למה?" שאלתי "היא כבר לא חולה". "זה טיפול חדש של מאוחדת שאנחנו עושים. הרופא ייפגש עם שניכם מחוץ לשעות הפעילות הרגילות על מנת להכיר אתכם יותר לעומק ואולי להבין למה לילדה יש חום פעם בחודש, אולי זה נגרם על ידי תזונה לא נכונה או משהו כרוני, כדאי לשים לב…" הגיע ההסבר.

אללה יוסטור!!! וואלה יופי, עכשיו גם לקופת חולים נהיה איכפת?? אפילו כשהיא בריאה אני צריך לקחת אותה לרופא! מה נהיה?!? כל האנשים ה"אכפתיים" האלו. לא נותנים לבן אדם להזניח את הילדים שלו בשקט…

ככה זה נראה כשאנשים אחרים אכפת יותר מידי מהילדים שלכם…

אם הגעתם עד לכאן ועדיין לא הבנתם, הבהרה – הכתוב הינו ציני ואף סאטירי, אין הכותב או האתר מבקשים לעודד הזנחתם ילדים, ההפך הוא הנכון. המשך יום נעים.

 

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>