beta

8 קיצורי דרך להורים שיעשו את החיים שלכם קלים יותר

חיים של הורים הם לא דבר פשוט. הם קרב ארוך ומתסכל עם השעון המתקתק לנו את הלוח הזמנים הקבוע אל מול המציאות היורה עלינו את הבלת"מים שלה באופן יום יומי ובלתי מתפשר. ואנחנו, עומדים חסרי אונים מול

קיצורי דרך

אמא. שבורה. מקור

הסיפור הזה, מסתכלים למעלה וצורחים "מה עוד אפשר לעשותתתתתתתת??". ובכן יש מה לעשות. הנה רשימה של קיצורי דרך קלים שיעשו לכם את הג'ינגול האינסופי מעט נעים יותר. קבלו.

1. אמרו לא לפיג'מה!

הורים ותיקים כבר מכירים את הטריק ותיק היומין הזה, אבל עבור הורים חדשים הוא הצלה ברוכה של עוד רבע שעה של נמנום בבוקר. וכל מה שאתם צריכים הוא לוותר על הפיג'מה. מה עושים? מלבישים מראש את הבגדים של מחר! הילדים קמים לבושים בבוקר ומוכנים לצאת לעבודה. ונחשו מה? גם קיצרתם את מחזור הכביסה!

2. אמרו לא לסמרטוט!

חורף > גשם > בוץ > נעליים מלוכלכות > ילדים שלא מבינים שמורידים אותם בכניסה > הורים בדרגת עצבים מתגברת. וחוזר חלילה. לא די, סורי על הפוסט טראומה, הכוונה לא הייתה להכניס אותך לתנוחה עוברית ושתתחיל/י למלמל דברים לא ברורים. להפך. יש פתרון! במקום לשטוף את הבית בסוף כל ערב, מגבונים לרצפה! כן. כמו מגבון. רק מתלבש על סמרטוט והולך לפח בסוף. 5 דקות והרצפה נקייה והפינה סגורה. שווה את הכסף שלכם גבירותיי ורבותיי.

3. אמרו לא למטבח!

קיצור דרך

כמו בבית, רק במפעל

כן זה נכון שעבור חלקנו זה כייף לבשל וכייף לדעת שהילדים אוכלים אוכל בריא. אבל יש ערבים שאנחנו מגיעים לסוף היום שבורים. אלו לא הערבים הנכונים לפתוח מסעדה בבית. וגם לזה יש פתרון. אוכל קפוא. זה נכון שחלקו הגדול לא משדר בריאות ואיכות, אבל עם בחירה נכונה אפשר לקבל גם את זה. טבעול למשל מתחילים להכין את כל המוצרים שלהם מרכיבים בייתים בלבד. עד 2018 הכל יהיה בריא וקריא ובלי אותיות E-sheker_kol_sheho. בינתיים יש שניצל תירס. ופלאפל. למעשה אם ממש בא לכם אתם יכולים להכין בדיוק את אותו מוצר מהשקית בבית, אבל מה עשינו בזה? קיצור דרך או לא?

4. אמרו לא לעצלנות!

שהם יסדרו. מקור

שהם יסדרו. מקור

או במילים אחרות למדו אותם משחקים שבעצם מסדרים את הבית. ישבתם לקפל כביסה? מה יותר טוב מילד מלא מרץ שירוץ וישים כל בגד בתורו במקום שלו? בסוף הערב כל הכביסה במקום וכל הילדים עייפים! ובכלל, אל תחכו לערב כשהם הולכים לישון לעשות את כל מטלות הבית המעצבנות. עשו אותן אחר הצהריים, אפילו יחד איתם, ותשאירו לכם את הערבים פנויים…

5. אמרו לא לריבים!

קצת כי זה שלילי וזה, אבל בעיקר כי למי יש זמן לזה. שלא לדבר על הגיל שבו הם מתפתחים אחר כך לטנטרומים של שעות. במקום לריב, הציעו להם כמה אלטרנטיבות. למשל – לא אוכלים עכשיו ממתקים. אתה יכול לקבל במקום זה כריך, חביתה או תפוח. תנו להם להרגיש שהם עשו את הבחירה. נכון, זה לא תמיד עובד, אבל גם אם צמצמתם את כמות הריבים לחצי, תחשבו כמה זמן חסכתם כאן!

6. אמרו לא לילדים קפואים!

הכינו מראש את הבגדים של אחרי המקלחת (כן, אלו שהולכים איתם מחר) והביאו אותם איתכם למקלחת. זה יחסוך לכם הסתובבות של ילדים מטפטפים, מנוזלים ומשתעלים ברחבי הבית הערב וילדים חולים שלא מאפשרים לכם ללכת לעבודה והופכים אתכם למשרתים במשרה מלאה למחרת. וזה גם כייף להתלבש במקלחת החמה…

7. אמרו לא לפירורים!

מוכן לפעולה. מקור.

מוכן לפעולה. מקור.

המתחת של השולחן הוא אחד המקומות הכי לא נגישים בבית. למי יש כוח להרים את הכל בכל פעם מחדש אחרי כל ארוחה? מה עושים? מביאים כלב! המכונות הקטנות האלו מגיעות לכל מקום והן נהדרות לליקוק פירורים טועים מתחת לשולחן. כן, זה נכון שצריך להוציא אותם ולטפל בהם בכל זה, אבל הם גם חמודים ומחזירים אהבה וזה די שווה את זה בסוף. כי הם מנקים את הפירורים והכל.

8. אמרו לא למחלקים!

כדי למנוע שעות מרובות של ריבים מטופשים מי לוקח איזו חתיכה, או איזו קערה, או איזו פרוסת עוגה שגדולה מהשנייה במספר מיקרו מילימטרים שאינו ניתן לזיהוי בעין בלתי מזויינת, קבעו חוק פשוט – מי שלא חילק את הממתק הוא זה שבוחר ראשון את החתיכה שלו. נסו אותי, מאז שחצו את האטום לא ראו דיוק כזה. ואם כבר בחלוקות עסקינן, תבקשו מהפיצה שיחתכו לכם את המגש ל12 חתיכות במקום ל-8. מתחלק גם ב-2 וגם ב-3.

 Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>